Reklam Vermek İçin

CatiaTürk , Türkiye’de CAD/CAM/CAE ve İmalat teknolojilerini inceleyen ve teknik elemanlara ve mühendislere faydalı bilgiler sunar. CatiaTürk içerisindeki özgün içerikler bir çok kişi tarafından kullanılmakta olup, TYNT.com istatistiklerine göre sitemizden aylık ortalama 1200 civarında kopyalama yapılmaktadır. Teknik anlamda içerik üretmenin zorluğunu bilenler işe yarar ve kopyalanılacak değerde olan içeriğin önemini bilirler.

Kaliteli benzersiz içeriğiyle, gün geçtikçe artan değerli okurlarıyla önemli bir büyüme yakalayan CatiaTürk, Türkiye’nin teknik adamlarına başucu kaynağı olma yolunda ilerlemektedir.

CatiaTurk.com Sponsorluk  Seçenekleri:

Sağ kısımdaki 125×125 pixellik alanlarımız sponsorlarımızın reklamının yapılacağı alanlardır. Aylık olarak sabit reklam usulüyle sponsor kabul etmekte olup , yasadışı , porno veya kumar oyunu sitelerinin sponsorluğunu kabul etmemekteyiz.

Diğer bir sponsorluk seçeneğimiz ise firma veya ürünlerinize yönelik tanıtım yazısı yayınlamaktır.

CatiaTürk.com‘a sponsor olmak istiyorsanız, aşağıdaki form aracılığıyla şirketiniz ve sponsorluk süreniz ile ilgili bilgilerinizi gönderiniz. (Farklı reklam ve sponsorluk teklifleriniz için de iletişime geçebilirsiniz.)